Hotline
0 (850) 308 73 40
Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Güzellik Salonu Kurulumu

Güzellik ve kişisel bakım sektörü tüm dünyada hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilmekte ve hızla büyümektedir. Güzellik salonu nasıl açılır? Güzellik merkezi kurulumuna bir göz atalım.

Güzellik Salonu Kurulumunda Gerekenler?

Güzellik Salonu açarken gerekenler Lokasyon, Uzman ve Cihazlar geliyor. Peki hangi cihazları kullanılmalı, salon kurulumunda hangi cihazlar ürünler olmalı;

Buz Lazer Diode Epilasyon Cihazları 

InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
EvoDi Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu
Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Shapelyx 808 NM
Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Shapelyx NEO 3 Dalga Boyu
Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Delax ICE 808 NM
Diode Lazer Epilasyon Cihazı

Diode lazer epilasyon cihazlarımızla müşterilerinize ağrısız ve acısız bir epilasyon hizmeti sağlayabilirsiniz. Lazer epilasyonda en iyi cihaz olan  
InnoNexa ICE, TriLite Diode Epilasyon Cihazı, EvoDi Diode Lazer Epilasyon Cihazı, Chaleux ICE & Delax ICE, Shapelyx Diode, Shapelyx NEO, Shapelyx Platinum, Ultra-Pro Platinum lazer ütüleme ile hızlı, güvenli ve en etkili sonuca ulaşabilirsiniz. En iyi lazer epilasyon cihazı olan diode lazer tüm cilt tipleri ve kıl yapıları için uygun ve garantili sonuç elde etmenizi sağlar. Güzellik merkezi ve estetik merkezlerinin en önemli cihazlarından olan diyot lazer makinesine ucuz fiyatlarla MissMedikal’den temin edebilirsiniz.

Buz Lazer IPL Epilasyon Cihazları

MadLight SupremePulse Multifunctional IPL Epilasyon Cihazı

IPL, yoğun atımlı ışık anlamına gelir (Intense Pulsed Light). Dünya çapında, profesyonel olarak epilasyon uygulamaları için klinik ve muayenehanelerde doktorlar tarafından kullanılan, yaygın bir teknolojidir

IPL, ışığın görünen ve kızılötesi aralığında (640-1,200nm) olan geniş ışık spektrumu içinde özel filtrasyon teknikleriyle Yoğun Atımlı Işık teknolojisini kullanır.

Genel anlamda IPL cihazları 640 -1200 nm dalga boyu arasındaki ışığı kullanarak yüksek enerjili atışlar yapabilen cihazlardır. Lazerde tek dalga boyu kullanılırken, IPL teknolojisi farklı farklı dalga boyları kullanır. IPL uygulamasında kullanılan farklı filtreleme teknikleriyle ışığın dalga boyu değiştirilebilir, bu sayede spesifik uygulamalar yapılabilir. Atım gücü, atım süreleri, atım sayısı gibi parametreler uygulayıcı tarafından ayarlanabilir. Bu özellikleriyle gelişmiş bir IPL cihazı ile bir çok dermatolojik ve estetik amaçlı uygulama yapılabilir

Dövme Silme Cihazları

PicoTech Pico Lazer Carbon Peeling & Dövme Silme Cihazı
PicoTech Pico Lazer Carbon Peeling &
Dövme Silme Cihazı
PicoTech Pro Pico Lazer Carbon Peeling &Dövme Silme Cihazı
PicoTech Pro Pico Lazer Carbon Peeling &
Dövme Silme Cihazı

Pico Lazer Nedir?

Pico lazer, dövme sildirme uygulamasında kullanılan yeni lazer sistemidir. Önceki lazer sistemlerinde saniyenin milyarda biri sürede işlem yapılırken, Pico lazer saniyenin trilyonda biri sürede işlem yapmaktadır. Diğer lazer sistemlerinden daha hızlı bir şekilde işlem yaptığı için dövme boyalarını çok daha küçük parçalara ayırabilmekte ve daha etkili sonuç alınabilmektedir.

Q-Switch Lazer Nedir?

Q-Switch lazer yöntemi ile dövmeler, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çiller ve tüm lekelerin uygulaması yapılabilmektedir. Bu teknikle cildinize gönderilen lazer ışığı, sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak etrafındaki dokulara zarar vermeden lekelerinizi uygulama edebilir. Ağrıyı azaltmak için işlem öncesi anestezik krem uygulaması ve işlem esnasında soğutma uygulanabilir. Seans süresi 10-15 dakikadır. Seans aralıkları ve sayısı cildin yapısına, rengine ve üzerinde çalışılan bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir.

Cilt Bakım Cihazları

HydraMax 8in1 Hydrafacial
Cilt Bakım Cihazı
Hydra Ultra Pro 10+1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Hydra Ultra Pro 10+1 Hydrafacial
Cilt Bakım Cihazı
Hydra 6in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı + Led Maske
SkinClin 9+1 NEO
Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 13+1
Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 8+1
Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 6+1 Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 6+1
Klasik Cilt Bakım Cihazı
Magic Smart Mirror Plus Cilt Analiz Cihazı
Magic Smart Mirror Plus
Cilt Analiz Cihazı
12D ExtraLuma Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
12D ExtraLuma Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
7D Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
7D Hifu Ameliyatsız
Yüz Germe Cihazı
Hi-Fu Tightening Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Sıkılaştırma
Hi-Fu Tightening Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Sıkılaştırma
2D HifuX Ameliyatsız
Yüz Germe Cihazı
Altın Needle RF Altın İğne Cihazı
Altın Needle RF
Altın İğne Cihazı
Plalutcy Cold Energy & Ozone
Led Maske Cihazı
6 Farklı Led Sistemi
Dr Pen Çelik Gövdeli Ultima A6 Dermapen Cihazı
Dr Pen Çelik Gövdeli Ultima A6 Dermapen Cihazı
İğnesiz Mezoterapi Cihazı
İğnesiz Mezoterapi Cihazı

Hydrafacial Nedir?

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke uygulamasında kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır. Geliştirilmiş vortex teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan yöntem; daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Hydrafacial yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu vortex başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır. Cilt yüzeyinde yer alan ince çizik ve kırışıklıklar, var olan renk farklılıkları ve lekeler, farklı cilt tipleri için hazırlanan serumlar sayesinde uygulama edilebilir. Antioksidan, hyaluronik asit ve protein içerikli peptit solüsyonları cilt altına uygulanarak, cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasını, genç, canlı ve yumuşak görünmesini sağlar. Tüm işlemlerin tek seansta kombine edildiği hydrafacial yöntemi sayesinde pek çok farklı bakım işlemi kolay, hızlı ve etkili bir şekilde uygulanır

Klasik Cilt Bakımı Nedir?

Klasik cilt bakımı, buhar altında dinlenmiş olan bir cildi, siyah nokta ve yağlardan arındırma işlemidir. Klasik cilt bakımı en hassas ciltlerle yapılan bakım ve cilde uygun sürülen serum, maske ve cilt masajı şeklinde uygulanır. Bakım süresi 30-40 dakika aralığındadır. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından cildimizin temizliğine özen göstermek kırışıklığın önlenmesi bakımından önemlidir. Cildimizin canlılığı ve parlaklığı sağlık göstergelerinden biridir. Dolayısıyla herkesin ayda bir kez de olsa klasik cilt bakımı yaptırması faydalı olacaktır. UV ışınları, yapılan ağır makyajlar, sigara, stres, ve yanlış beslenmeler cildimizi olumsuz yönde etkiler.

Cold Energy (ColdPen) Nedir?

Soğuk plazma teknolojisi ile cilt hücrelerinin yenilenme sürecini hızlandırır, lekeleri giderir, akne, egzama ve sedef gibi cilt problemlerini gideren son sistem, son teknoloji bir cihazdır. Plazma enerjisi ile acısız, ağrısız bir uygulama sağlar. Plazma enerjisi, cildin alt katmanlarına ulaşarak fibroblastları uyarır. Böylece kolajen ve elastin üretimini teşvik ederek cilt elastikiyetini geri kazandırır. İşlemden sonra gözle görülebilir sonuçlar sağlar. Daha eşitlenmiş bir cilt tonu, akne ve lekelerden arınmış, gençleşmiş, sıkılaşmış bir cilt vaat eder.

Hifu Nedir?

HIFU ses dalgaları kullanarak cilt altı dokularda kolajen üretimini tetikleyen, bu sayede deride sıkılaşma ve gerilme yaratan bir uygulama tekniğidir. Enerji olarak ultrason yani kulağımızın duyamayacağı kadar yüksek bir ses enerjisi kullanır.

HI-FU (Odaklanmış, yüksek yoğunluklu ses dalgası) deri altında istenilen derinlikte etki sağlayan ultrasound sistemidir. Bu enerji deri altı dokuyu yüksek ısılara ulaştırarak kontrollü bir şekilde, nokta şeklinde yanık alanları oluşturmaktadır. Deri yüzeyinde hiç bir etki yapmadan, doğrudan istenilen derinlikteki hedeflere nokta atışı yapmaktadır. Bu şekilde uyarılmış kollagen üretimi ile ortalama 3-6 ay içinde sıkılaşmış ve kendini yenilemiş bir cilt sağlamaktadır.

Dermapen Nedir?

Dermapen faydaları çeşitlidir. Ancak en temel fayda kolajen üretimini arttırmasıdır. Kolajen, cildin pürüzsüz ve genç görünmesini sağlamaya yardımcı olan temel bir proteindir. İleri yaşla birlikte azalan kolajen miktarının üretilmesi kırışıklıklara karşı önemlidir. Kolejenin artması her zaman genç bir cilt görünümü anlamına gelir. Dermapen uygulamasında sivilce izleriyle ilgili de etkili olduğuna dair çalışmalar mevcuttur. Mikro iğneler sayesinde sertleşmiş yara dokusu parçalanır ve dokunun iyileşmesi sağlanır. Diğer yaralar üzerinde de dermapenin olumlu etkiler sağladığı çalışmalar yayınlanmıştır.

Vücut Bakım (Zayıflama) Cihazları

EMSLimX HI-Emt Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
Action Plus+ HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 5 Başlıklı
Action Plus+ HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 5 Başlıklı
VelaShape V10 Bölgesel İncelme Cihazı
VelaShape V10 Bölgesel İncelme Cihazı
MagicLife RollTech Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
MagicLife G5 PowerPlus Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
MagicLife G5 Plus Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
MagicLife Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
Masaüstü Pasif Jimnastik Zayıflama Cihazı
Ayaklı Lenf Zayıflama Cihazı
Masaüstü Lenf Zayıflama Cihazı
G5 Bölgesel Zayıflama Cihazı
StriPoft Çatlak & Vücut Bakım Cihazı
StriPoft Çatlak & Vücut Bakım Cihazı
EMSLimX Four HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 4 Başlıklı
EMSLimX Four HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 4 Başlıklı

MS Slim EMS Sculpt Vücut Bakım Cihazı Nedir?

HI-EMT estetik tıp alanında kullanılan teknolojidir. HI-EMT, manyetik alanın hastanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir. HI-EMT ile hedeflenen kas grubuna ,hedef kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji, gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ oranında azalma tespit edilir.

Magic Life Vücut Bakım Zayıflama Cihazı Nedir?

Alanında son teknolojiye sahip RF kullanarak kalın kalça, basen, bacak, kol, boyun ve yüz gibi bölgelerde depolanmış yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesine ve selülitlerde azalma sağlamaktadır. Kişinin yapısı ve vücuduna göre ilk seanstan itibaren 2 cm ile 12 cm incelme sağlanmaktadır. Cildi sıkılaştırır ayrıca selülit sorunlarını giderir. Deri altındaki yağ hücrelerine ulaşarak parçalanmasını sağlar. Herhangi bir ışık enerjisinden faydalanmadan yağ dokuları ve kolajeni seçici olarak ısıtıp arttırdığı için her yaş ve tüm cilt tipine uygulanır. Yapılan uygulamadan hemen sonra cilt üzerinde gerginlik ve incelme görülür.

G5 Bölgesel Zayıflama Nedir?

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit uygulaması ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm uygulamalarında oldukça başarılıdır.

Lenf Drenaj Zayıflama Cihazı Nedir?

Lenf drenaj, özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına sebep olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasına yardımcı olur. Lenf drenaj uygulamasıyla parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan atılması amaçlanır. Lenf drenaj yöntemi ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışı sağlayarak metabolizmanın hızlanmasını ve cildin sıkı hale gelmesini sağlar.

StriPoft Çatlak & Vücut Bakım Cihazı Nedir ?

StriPoft cihazı, özellikle Striaoff uygulaması için geliştirilmiş, kanıtlanmış bir vakum terapi sistemidir. Cilt çatlak ve vücut çatlak uygulaması için etkilidir.

Bu teknoloji, ciltte striatum adı verilen çatlakları uygulama etmek için kişiselleştirilmiş çözümlerle birlikte kullanılır. Çatlaklar, özellikle hamilelik, düzensiz egzersiz ve aşırı kilo alımı sırasında birçok insan için yaygın bir cilt sorunudur.

Well-Fit Vücut Analiz Cihazı Nedir?

İnsan vücudunun tüm kısımlarındaki öğelerin empedansını ve bileşimini test eder. Elektrot yöntemine dokunan 8 nokta kullanarak yüksek frekanslı biyoelektrik empedans test prensibi uygular (kilo, protein, yağ, su, bel-kalça oranı, vb.) Kilo kontrolü, diyet, zayıflama, kas gelişimi, beslenme dengesi konularında bilimsel veriler sağlayabilir.

Kalıcı Makyaj Cihazları

Artmex V8 Kalıcı Makyaj Cihazı
Artmex V8 Kalıcı Makyaj Cihazı
Ask Tattoo Kalıcı Makyaj Cihazı
Ask Tattoo Kalıcı Makyaj Cihazı
Monica® Kalıcı Makyaj Cihazı
Artmex® V11 Kalıcı Makyaj Cihazı

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı makyaj, geniş renk skalalı pigmentlerin tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin ikinci katmanına yerleştirilmesi işlemidir. Medikal makyaj olarak da bilinen uygulama, dövme işlemiyle çok karıştırılan işlemler olsa da aslında birbirlerinden farklıdırlar. Medikal makyaj cildin epidermis katmanına uygulanırken, dövme dermal tabakaya uygulanmaktadır.

Medikal Ekipmanlar

Tabure Amortisörlü Yıldız Ayaklı

Cilt Bakım Koltuğu Ema Tipi

Ahşap Camlı Etejer

Ahşap Çekmeceli Etejer

Tabure Amortisörlü Yıldız Ayaklı

3 Motorlu Saç Ekim koltuğu

Sedye

3 Katlı Paravana

Buhar Ozon Vapozon Cihazı

Ayaklı Loop (5X)

Güzellik Salonları, Diyetisyen Klinikleri, SPA Merkezleri, Hastaneler,
Masaj Salonları, Berberler İçin Tüm Ekipmanlar MissMedikal’de 

Ahşap Etejer’den 4 motorlu cilt bakım koltuğuna kadar tüm ekipmanları en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Güzellik Salonu Kurulumu Maliyetleri Nasıldır ?

Güzellik salonlarına alacağınız ürünler fiyatın artmasında birinci etkendir.  Geniş bir ürün yelpazesine sahip işletme olabilmek için masraftan kaçınmazsanız 250-400 bin lira  arasında bir rakamla güzel bir salon kurabilirsiniz. Ortalama bir salonu 200 bin lira ile de kurabilirsiniz. 

Ortalama bir güzellik salonu kurulumunda olabilecek cihazlar 

Lazer Epilasyon

Cilt Bakımı 9+1

G5+Pasif+Lenf

Plazma Pen – Dermapen

Sedye+Etejer+Tabure bir güzellik merkezi açarken, kurulumda ilk etapta bu cihazlar yeterli olacaktır.

Güzellik Salonu Kurulumu Maliyetli Mi ?

Güzellik Merkezi açmak maliyetli olsa da kısa sürede harcadığınız parayı geri kazanabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerle doğru cihaz yatırımları ile güvenli bir cihaz temin edicisi ile çalıştığınızda gözünüz arkada kalmayacaktır. İşlemleriniz bir işlem daha getirecek. Dolayısıyla bir işletmede müşteri memnuniyeti sağlanırsa kar otomatik olarak artacaktır. Ayda 10 bin lira kazanmak da 40 bin lira kazanmak da sizinle çalışan uzmanlar ve işletmenizde kullandığınız cihazlarınıza bağlıdır. Düşünüldüğünde güzellik salonu açmak mantıklı tercih olarak gözükmektedir. Yatırılacak olan sermayenin fazla olması girişimciyi biraz düşündürebilir. Ama banka destekleri ve KOSGEB ile bu işi çözebilirsiniz.

Güzellik Salonu Açarken Gereken Belgeler ?

• Nüfus cüzdanı fotokopisi

•İkametgah belgesi

• 2 adet vesikalık fotoğraf

• Adli sicil kaydı

• Meslek dalınıza göre ustalık belgesi

• Vergi levhası

• Tapu fotokopisi

• Sigorta veya Bağkur belgesi

• Çalışanların kurs belgeleri

• Yapı kullanma izin belgesi

• İlgili esnaf odası ya da ticaret odası kaydının fotokopisi

Güzellik merkezi açabilmek için gereken belgeler bunlardır. Tabi bu belgeler değişiklik gösterebilir, ya da bu belgelere ek olarak farklı belgeler de istenebilir. Daha net bir bilgi almak için, işyeri açma ruhsatı servisine müracaat edilmelidir.

Güzellik Merkezi Nerede Açılır ? 

Güzellik Salonlarının kalitesi kadar bulunduğu konumda önemlidir. İşletmenin para kazanabilmesi için, iyi bir lokasyonda olması muhakkak şarttır. Bir güzellik salonu kırsal kesimde neredeyse hiç iş yapamayabilir.. Bakımına düşkün Kadınların yoğun olduğu zengin ve potansiyeli yüksek semtler tercih edilmelidir. Lüks yerlerin seçilmesi aynı zamanda insanların gözünde kalite algısını daha da arttırır. Konum olarak şehrin önemli bölgeleri tercih edilmelidir. Yurtdışından gelecek turistlerde düşünülerek havaalanına yakın konumlarda bulunması ya da servis hizmeti verilmesi işinizin daha da ilerlemesine olanak sağlayacaktır.

Güzellik Salonu Açmanın Avantajları

Güzellik ve bakım, kadınlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden güzellik sektörü, her zaman varlığını sürdürebilecek bir sektördür. Güzellik merkezi açmanın en büyük avantajlarından birisi de budur. Uzun vadede, ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Birkaç dakika süren işlemler bile, size yüksek miktarlı kazançlar sağlayabilir. Bu nedenle ilk etapta harcadığınız parayı çok kısa bir zaman içerisinde geri kazanabilirsiniz. Tabii lokasyon, uzman ve kullanacağınız cihazların buradaki önemini unutmayın. Kazancınızı artıracak olan bu 3 bileşene dikkat edin. 

Güzellik Merkezi Açarken Dikkat Edilecekler ?

Güzellik merkezi açmak için yeteri kadar sermayeniz var, belgeleriniz de hazır. Fakat bunlar yeterli değildir.  Güzellik merkezini açabilmeniz için bazı koşulları da sağlamanız gerekiyor.

İşyeriniz en az 75 m2 olmalı ve kapalı alan olmalı.

• Ustalık belgeniz olmalı.

• İşyerinizde WC bulunmalı.

• Yangın merdiveni ya da acil çıkış kapısı olmalı.

• Ekipmanların temizliği için dezenfeksiyon aleti bulunmalı.

• Salonunuzun çalışma iznini gösteren belge, işyerinizde görünür bir yere asılmalı.

• Manikür, pedikür, cilt bakımı gibi hizmetlerin verilmesi gerekir.

• Merkez sağlık ocağının izni gerekmektedir.

Eğer bu şartları sağlıyorsanız, güzellik merkezi açabilirsiniz. Ruhsat başvurunuzu yaptıktan sonra, işyeriniz sağlık denetimine tabi tutulur. Bu aşamayı da sorunsuz bir şekilde atlatırsanız, işyerinizde hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

MissMedikal’ın Avantajı

Güzellik Salonunuzu kurulumundan itibaren size destek sunuyor ve aktif olarak kurulduktan sonrasında itibaren tüm reklam işlemlerinizi ekibimiz tarafından destek sağlanıyor, tüm aktif müşterilerimize her ay hediye çekilişi düzenliyoruz, hiç bir zaman arkanızda olduğumuzu unutturmuyoruz 7/24 bizimle iletişime kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı hizmet ve kaliteli ürünler ile karşılayarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlamak, Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını sürekli izleyerek, müşterilerimizin şu anki ve gelecekteki beklentileri doğrultusunda üstün kalite ve hizmet güvenilirliğini sunmak, Düzenlenen eğitimler ile çalışanların sürekli olarak bilgilerini tazelemek, Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak amaçlarımızdır.

Vizyonumuz: MissMedikal Estetik Kozmetik ve Eğitim Ltd. Şti, olarak, Klinik Merkezleri, Estetik Merkezleri, Diyetisyen Klinikleri ve Güzellik Salonların ihtiyaçları doğrultusunda zamanın gereği olan hızlı ve kolay alışveriş trendini yakalayabilmek, ihtiyaçları belirleyebilmek ve değerli müşterilerimizle daha yakın ilişkiler kurabilmek öncelikli amacımızdır. Her geçen gün genişleyen müşteri portföyümüzde en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yolumuza hızla devam etmekteyiz.

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz