Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (510) 223 26 37

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

SkinClin İle 13 + 1 Cilt Bakımı Uygulamaları
Etkili ve Verimli Sonuçlar

SkinClin™ 14 farklı teknolojiye sahip başlıkları sayesinde cildinizin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayabilen işlevsel bir cilt bakım cihazıdır. Ozonlu buharlayıcı, yüksek frekans, peeling, temizleyici, nemlendirici, galvanik akim dahil olmak üzere farklı başlık ve fonksiyonlara sahiptir.

Cildin derinliklerine kadar inerek yağları ve siyah noktaları temizler. Cildi Steril ederken aynı zamanda leke,sivilce ve akneleri yok eder. Kırışıkları açar ve liftleri kaldırarak cildi toplar göz çevresindeki torba ve kırışıklıkları giderir.

Avantajları

Ağrısız

Tüm işlemler acısız ve ağrısızdır.

Çoklu Uygulama Aralığı

SkinClin 13+1 Cilt Bakım Cihazı ile Cildi kir, yağ ve ölü cilt hücrelerinden arındırır, Sağlıklı, parlak, daha canlı cilt görünümü, Gözeneklerde derin temizlik gibi bir çok Cilt Bakım uygulamalarda yardımcınız olacaktır

Her Mevsim Uygulama

her mevsimde uygulama yapılabilir.

Tüm Cilt Tipleri

En hassas cilt tiplerinden, çok yağlı cilt tiplerinden tüm cilt tiplerine sorunsuz bir şekilde uygulanmasını sağlar.

İyileşme Süresi Yoktur

Spor salonlarında egzersiz yapmak dahil danışanlarınız hemen günlük yaşamlarına dönebilirler.

Skınclın™ CİLT BAKIM UYGULAMALARI

Lifting Anti- Aging
Siyah noktaları kaldırıp güneş lekelerini yok ederve yaşlılık çizgilerini azaltır.

Vapozon (Ozon Buhar Makinası)

Yüksek basıncı sayesinde haznesindeki sudan buhar üretir. Bu ozonlu buhar cilde verilir. Dilerseniz içine bitkisel özler koyabilirsiniz. Cilde verilen buhar sayesinde cilt metabolizması ve cilt dokusu güçlendirilir. Ultraviyole ışınlarıyla cilt tamamen temizlenir. Kırışıklıklar giderilir, sivilceler uygulaması edilip siyah noktalar yok edilir. Kan dolaşımı hızlanır.

Frimatör Fırçası
Frimatör (fırça) özelliği ciltteki ölü tabakayı peeling etkisi ile soyar, cildin gözeneklerinde biriken kir kalıntılarını temizler ve masaj etkisi ile kan dolaşımını hızlandırır. Cihazla beraber gelen beş farklı fırça farklı sertlik ve büyüklüğe sahip olup başlığa kolayca takılabilir. Bakım yapılacak bölgenin büyüklüğüne cildin sertlik durumuna göre kullanılacak fırça seçimi yapılmalıdır.

Galvanik Akım İyontofarez
Elektrik akımı sayesinde cilde nüfuz edip besleyici kremlerin cildin derinlerine inmesini sağlar. Köklü temizlik yapıp gözenekleri sıklaştırır.

Yüksek Frekans HF
Akne için harika uygulama sağlayan bu fonksiyon, kan akışını ve dolaşımının sterilizesini sağlar. Bakterileri öldürüp cildi uyarır.

Sıcak + Soğuk Yüz Bakım Başlığı
SkinClin 13+1 (14 Fonksiyonlu) Cilt Bakım Cihazı soğukluk uygulamasıyla cilde soğukluk verir. Gözeneklerin giderilmesini hızlandırıp makyajlı bölgeleri besler. Sıcaklık uygulamasıyla emilimden önce cilt gözeneklerinin açılmasını sağlar. Sıcaklık 42 dereceye kadar çıkıp 0 dereceye kadar inebilir. Bu sayede cilt sıkılaştırılır, pürüzsüz bir görünüm elde edilir. Cildin rahatlaması sağlanır. Elastikiyeti artar.

Işıklı Büyüteç Lup Loop
Ciltte bulunan noktaları 5 kat büyütüp aşağı yukarı, sağa sola hareket eder.

Vakum Başlığı
Bu fonksiyon cildin derinliklerini temizleyerek etkili temizlik sağlar. Sivilceleri ortadan kaldırabilir. Cildin derinlerinde yer alan yağ, kir ve diğer maddeleri vakumlayarak dışarı çıkarıp cildi rahatlatır.

Ultrasound Başlığı
Kırışıklıkları giderip cildin sıklaşmasını sağlar. Göz çevresindeki şişkinlikleri azaltır. Kan dolaşımını arttırıp metabolizmaya hareket verir. Ciltteki siyah ve beyaz noktaları, yaşlılık çizgilerini, çilleri giderip lenf akış hızını arttırır. Cilt bakım ürünlerinin emilmesine imkân verir ve ciltte etki göstermelerini sağlar. Kalara grip, kas hareketlerini hızlandırarark iltihaplarını ve ödemlerini azaltır. Bu da rahatlamaya vesile olur. Vücuttaki gerilimli kasları rahatlatıp iltihap oluşumunu düşürür.

Sprey Tabancası
SkinClin 13+1 (14 Fonksiyonlu) Cilt Bakım Cihazı işlemi sonrası kullanılır. Serinletici bir etki elde etmek isterseniz uçucu yağlarla veya kokulu aromatik suyla yada yüz tonikleri ile kullanabilirsiniz. Verdiği buharla cildi canlandırır. Cilt yüzeyindeki yağları azaltıp ferahlık sunar.

Elmas Dermabrazyon Başlığı
Ciltte bulunan kirleri vakumlayarak çıkarır, ölü kısımları canlandırıp cildin üstünün aşındırır. Akne izi, sivilceler giderilebilir. Cilt çatlakları, tıkanmış gözenekler uygulama edilir. Bir nevi ciltte kimyasal peeling etkisi meydana getirir.

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz