Hotline
0 (850) 308 73 40
Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

vÜCUT BAKIM CİHAZLARI

EMSLimX HI-Emt Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
Action Plus+ HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 5 Başlıklı
Action Plus+ HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 5 Başlıklı
VelaShape V10 Bölgesel İncelme Cihazı
VelaShape V10 Bölgesel İncelme Cihazı
MagicLife RollTech Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
MagicLife G5 PowerPlus Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
MagicLife G5 Plus Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
MagicLife Vücut Bakım Zayıflama Cihazı
Masaüstü Pasif Jimnastik Zayıflama Cihazı
Ayaklı Lenf Zayıflama Cihazı
Masaüstü Lenf Zayıflama Cihazı
G5 Bölgesel Zayıflama Cihazı
StriPoft Çatlak & Vücut Bakım Cihazı
StriPoft Çatlak & Vücut Bakım Cihazı
Well-Fit Vücut Analiz Cihazı
EMSPlus HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
EMSPlus HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
MS Slim EMS Sculpt Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 2 Başlıklı
EMSLimX Four HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 4 Başlıklı
EMSLimX Four HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 4 Başlıklı

MS Slim EMS Sculpt Vücut Bakım Cihazı Nedir?

HI-EMT estetik tıp alanında kullanılan teknolojidir. HI-EMT, manyetik alanın hastanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir. HI-EMT ile hedeflenen kas grubuna ,hedef kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji, gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ oranında azalma tespit edilir.

Magic Life Vücut Bakım Zayıflama Cihazı Nedir?

Alanında son teknolojiye sahip RF kullanarak kalın kalça, basen, bacak, kol, boyun ve yüz gibi bölgelerde depolanmış yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesine ve selülitlerde azalma sağlamaktadır. Kişinin yapısı ve vücuduna göre ilk seanstan itibaren 2 cm ile 12 cm incelme sağlanmaktadır. Cildi sıkılaştırır ayrıca selülit sorunlarını giderir. Deri altındaki yağ hücrelerine ulaşarak parçalanmasını sağlar. Herhangi bir ışık enerjisinden faydalanmadan yağ dokuları ve kolajeni seçici olarak ısıtıp arttırdığı için her yaş ve tüm cilt tipine uygulanır. Yapılan uygulamadan hemen sonra cilt üzerinde gerginlik ve incelme görülür.

G5 Bölgesel Zayıflama Nedir?

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit uygulamasında ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm uygulamalarında oldukça başarılıdır.

Lenf Drenaj Zayıflama Cihazı Nedir?

Lenf drenaj, özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına sebep olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasına yardımcı olur. Lenf drenaj uygulamasıyla parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan atılması amaçlanır. Lenf drenaj yöntemi ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışı sağlayarak metabolizmanın hızlanmasını ve cildin sıkı hale gelmesini sağlar.

StriPoft Çatlak & Vücut Bakım Cihazı Nedir ?

StriPoft cihazı, özellikle Striaoff uygulaması için geliştirilmiş, kanıtlanmış bir vakum terapi sistemidir. Cilt çatlak uygulaması ve vücut çatlak uygulaması için etkilidir.

Bu teknoloji, ciltte striatum adı verilen çatlakları uygulama etmek için kişiselleştirilmiş çözümlerle birlikte kullanılır. Çatlaklar, özellikle hamilelik, düzensiz egzersiz ve aşırı kilo alımı sırasında birçok insan için yaygın bir cilt sorunudur.

Well-Fit Vücut Analiz Cihazı Nedir?

İnsan vücudunun tüm kısımlarındaki öğelerin empedansını ve bileşimini test eder. Elektrot yöntemine dokunan 8 nokta kullanarak yüksek frekanslı biyoelektrik empedans test prensibi uygular (kilo, protein, yağ, su, bel-kalça oranı, vb.) Kilo kontrolü, diyet, zayıflama, kas gelişimi, beslenme dengesi konularında bilimsel veriler sağlayabilir.

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz