Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (510) 223 26 37

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

EMSLimX Four HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 4 Başlıklı
EMSLimX Four HI-Emt + RF İle
30 dakikada 20.000 Mekik & Squat Etkisi

Kasları güçlendirmek ve şekillendirmek için kullanılan bir teknoloji olan HI-EMT (yüksek enerji odaklı elektromanyetik dalga) cihazları, kasların iç yapısını yeniden şekillendirerek kas üretimini, yoğunluğunu ve hacmini artırabilirler.

Ayrıca, HI-EMT uygulamaları aynı zamanda büyük miktarda yağ yakımını teşvik edebilir ve vücuttaki yağ miktarını azaltarak daha belirgin kasların ortaya çıkmasına yardımcı olabilirler.

Bu teknoloji, yağ yakımını desteklerken aynı zamanda hedeflenen kas gruplarını çalıştıran bir yaklaşım sunar. Böylece, bölgesel incelme, zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülitlerle mücadele gibi estetik amaçlar için son teknoloji bir vücut şekillendirme çözümü sunar.

Özellikle karın, bacak ve kalça gibi hedef bölgelere uygulandığında, HI-EMT cihazları elektromanyetik etkiyle kasları istemsiz olarak çalıştırır.

EMSLimX Four(4) HI-EMT + RF cihazı, sadece 30 dakikalık bir uygulama ile kasları yoğun bir şekilde çalıştırarak, 20.000'den fazla kas kasılması sağlar.

Araştırmalar, EMSLimX Four(4) HI-EMT + RF cihazının kas kütlesini %18'e kadar artırabileceğini ve aynı zamanda %30'a kadar yağ kaybını teşvik edebileceğini göstermektedir. Genellikle 4-8 seanslık protokollerle en iyi sonuçlar elde edilir.

EMSLimX Four HI-Emt + RF Vücut Bakım Zayıflama Cihazı 4 Başlıklı

Avantajları

Ağrısız

Yenilikçi EMSLimX sistemi, aşırı egzersize veya invaziv cerrahiye gerek kalmadan vücudu şekillendirip , invazif olmayan, ağrısız bir prosedürdür.

Hızlı

EMSLimX uygulaması ortalama olarak 30 dakika sürmektedir.

Her Mevsim Uygulama

Yaz ayları dahil her mevsimde uygulama yapılabilir.

Tüm Kişiler İçin

Tüm vücut ağırlığındaki kişiler için kullanıma uygundur.

İyileşme Süresi Yoktur

Spor salonlarında egzersiz yapmak dahil danışanlar hemen günlük yaşamlarına dönebilirler.

EMSLimX Four HI-Emt + RF nasıl çalışır?

EMSLimX™, kas oluşturmanıza ve vücudunuzu şekillendirmenize yardımcı olan, teknolojik olarak gelişmiş vücut şekillendirme uygulamasının en yeni neslidir. Klinik çalışmalar, bu teknolojinin yağları da kalıcı olarak azaltabildiğini göstermiştir.

Yenilikçi EMSLimX sistemi, aşırı egzersize veya invaziv cerrahiye gerek kalmadan kalçayı şekillendirip kaldırabilen, invazif olmayan, ağrısız bir prosedürdür.

• Kas Geliştirir, Yağ Yakar ve Vücudunuzu Şekillendirir

• Yüksek Yoğunluklu Darbeli Elektromanyetik (HIPEM) Teknolojisi

• Sadece 30 dakikada 20.000 egzersiz veya çömelme oluşturur

Teknoloji

EMSLimX En yüksek güç ve yeteneklerinde kas kasılmasını desteklemek için non-invaziv bir teknoloji olan EMS (Yüksek Yoğunluklu Darbeli Elektromanyetik) enerji kullanır. Bu yüksek yoğunluklu kas egzersizi, kasların yeniden şekillenmesine ve güçlendirilmesine ve etkili yağ yakımına yol açacaktır.

HI-EMT estetik tıp alanında kullanılan teknolojidir. HI-EMT, manyetik alanın danışanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir.
HI-EMT ile hedeflenen kas grubuna ,hedef kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji, gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ oranında azalma tespit edilir.

 

EMSLimX™ Forma sokması en zor yerlerden biri hiç kuşkusuz bacaklardır. Spor salonunda geçirilen saatler, yapılan rejimler bile arzu ettiğiniz biçimli bacaklara kavuşmanızı sağlayamıyor mu? Yalnız değilsiniz! Özellikle iç bacakları forma sokmak çok zordur. Ama EMSLimX™  tüm zorlukların üstesinden gelerek 4 boyutlu bir bacak biçimlendirme uygulaması sunuyor. Üst bacakların iç kısmı, ön ve arkası ile basenlere (yani bacakların yan kısmına) etki eden teknoloji ile bacakların siluetini bozan sorunlar bertaraf ediliyor. Bacak kasları forma giriyor, işlem yapılan bölgedeki yağ hücreleri parçalanıyor ve radyo frekans enerjisi ile cilt sıkılaşıyor. Bacak biçimlendirmede CE, onayına sahip olan teknoloji yine forma sokması zor bölgelerden biri olan baldırlarda da etkili. Bacakların alt kısmındaki kasları biçimlendirerek daha çekici ve kadınsı bir gün görünüm yaratır.

EMSLimX Radyo frekans enerjisi ile kas liflerinin sıcaklığını yükseltir ve bu ısı uygulamasında iki farklı amaca hizmet eder: Kası biraz sonra maruz kalacağı strese, yani yoğun kasılmalara hazırlamak (aynı egzersiz öncesinde yapılan ısınma hareketleri gibi) ve yağ yakımını hızlandırmak. Kaslardaki kasılma işlem yapılan bölgedeki enerji ihtiyacını artırarak yağ yakımını tetiklerken, radyo frekans enerjisi de bu yakımı destekleyerek ısının etkisiyle yağ hücrelerinin bütünlüklerinin bozulmasına neden olur. Klinik çalışmalar, EMSLimX uygulamasının deri altı yağında ortalama %30’luk bir azalmaya neden olduğunu gösteriyor.

EMSLimX uygulamasında kullanılan radyo frekans enerjisinin olumlu yan etkilerinden biri de uygulama yapılan bölgedeki cilt kalitesini artırması, daha elastik bir cilt yaratmasıdır. Bir egzersiz programına sadık kaldığınızda vücut cildinizin daha parlak ve elastik göründüğünü fark etmiş olmalısınız. Egzersiz yaparken çalıştırdığınız kaslar o bölgedeki kan dolaşımının artmasına neden olur. Kan dolaşımındaki bu artış ise cilde daha fazla oksijen ve besin taşınması anlamına geliyor. Bu etki yağ hücrelerini parçalamak ve kası “egzersize” hazırlamak için kullanılan radyo frekans enerjisi ile desteklendiğinde pek çok danışan cilt elastikiyetinde artış gibi bir etki de gözlemleyebiliyor.

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Müşterilere Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz