Hotline
0 (850) 308 73 40
Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Cilt Bakım cihazları

HydraMax 8in1 Hydrafacial
Cilt Bakım Cihazı
Hydra Ultra Pro 10+1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Hydra Ultra Pro 10+1 Hydrafacial
Cilt Bakım Cihazı
Hydra 6in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı + Led Maske
SkinClin 9+1 NEO
Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 13+1
Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 8+1
Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 6+1 Klasik Cilt Bakım Cihazı
SkinClin 6+1
Klasik Cilt Bakım Cihazı
Magic Smart Mirror Plus Cilt Analiz Cihazı
Magic Smart Mirror Plus
Cilt Analiz Cihazı
12D ExtraLuma Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
12D ExtraLuma Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
7D Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazı
7D Hifu Ameliyatsız
Yüz Germe Cihazı
Hi-Fu Tightening Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Sıkılaştırma
Hi-Fu Tightening Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Sıkılaştırma
2D HifuX Ameliyatsız
Yüz Germe Cihazı
Altın Needle RF Altın İğne Cihazı
Altın Needle RF
Altın İğne Cihazı
Plalutcy Cold Energy & Ozone
Led Maske Cihazı
6 Farklı Led Sistemi
Dr Pen Çelik Gövdeli Ultima A6 Dermapen Cihazı
Dr Pen Çelik Gövdeli Ultima A6 Dermapen Cihazı
İğnesiz Mezoterapi Cihazı
İğnesiz Mezoterapi Cihazı
Space Hydra 9in1 Hydrafacial Cilt Bakım Cihazı
Hydra Black Z 8in1 Hydrafacial
Cilt Bakım Cihazı
Magic Smart Mirror
Cilt Analiz Cihazı

Hydrafacial Nedir?

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke uygulamasında kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır. Geliştirilmiş vortex teknolojisi sayesinde cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan yöntem; daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Hydrafacial yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu vortex başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır. Cilt yüzeyinde yer alan ince çizik ve kırışıklıklar, var olan renk farklılıkları ve lekeler, farklı cilt tipleri için hazırlanan serumlar sayesinde uygulama edilebilir. Antioksidan, hyaluronik asit ve protein içerikli peptit solüsyonları cilt altına uygulanarak, cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasını, genç, canlı ve yumuşak görünmesini sağlar. Tüm işlemlerin tek seansta kombine edildiği hydrafacial yöntemi sayesinde pek çok farklı bakım işlemi kolay, hızlı ve etkili bir şekilde uygulanır

Klasik Cilt Bakımı Nedir?

Klasik cilt bakımı, buhar altında dinlenmiş olan bir cildi, siyah nokta ve yağlardan arındırma işlemidir. Klasik cilt bakımı en hassas ciltlerle yapılan bakım ve cilde uygun sürülen serum, maske ve cilt masajı şeklinde uygulanır. Bakım süresi 30-40 dakika aralığındadır. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından cildimizin temizliğine özen göstermek kırışıklığın önlenmesi bakımından önemlidir. Cildimizin canlılığı ve parlaklığı sağlık göstergelerinden biridir. Dolayısıyla herkesin ayda bir kez de olsa klasik cilt bakımı yaptırması faydalı olacaktır. UV ışınları, yapılan ağır makyajlar, sigara, stres, ve yanlış beslenmeler cildimizi olumsuz yönde etkiler.

Cold Energy (ColdPen) Nedir?

Soğuk plazma teknolojisi ile cilt hücrelerinin yenilenme sürecini hızlandırır, lekeleri giderir, akne, egzama ve sedef gibi cilt problemlerini gideren son sistem, son teknoloji bir cihazdır. Plazma enerjisi ile acısız, ağrısız bir uygulama sağlar. Plazma enerjisi, cildin alt katmanlarına ulaşarak fibroblastları uyarır. Böylece kolajen ve elastin üretimini teşvik ederek cilt elastikiyetini geri kazandırır. İşlemden sonra gözle görülebilir sonuçlar sağlar. Daha eşitlenmiş bir cilt tonu, akne ve lekelerden arınmış, gençleşmiş, sıkılaşmış bir cilt vaat eder.

Hifu Nedir?

HIFU ses dalgaları kullanarak cilt altı dokularda kolajen üretimini tetikleyen, bu sayede deride sıkılaşma ve gerilme yaratan bir uygulama tekniğidir. Enerji olarak ultrason yani kulağımızın duyamayacağı kadar yüksek bir ses enerjisi kullanır.

HI-FU (Odaklanmış, yüksek yoğunluklu ses dalgası) deri altında istenilen derinlikte etki sağlayan ultrasound sistemidir. Bu enerji deri altı dokuyu yüksek ısılara ulaştırarak kontrollü bir şekilde, nokta şeklinde yanık alanları oluşturmaktadır. Deri yüzeyinde hiç bir etki yapmadan, doğrudan istenilen derinlikteki hedeflere nokta atışı yapmaktadır. Bu şekilde uyarılmış kollagen üretimi ile ortalama 3-6 ay içinde sıkılaşmış ve kendini yenilemiş bir cilt sağlamaktadır.

Dermapen Nedir?

Dermapen faydaları çeşitlidir. Ancak en temel fayda kolajen üretimini arttırmasıdır. Kolajen, cildin pürüzsüz ve genç görünmesini sağlamaya yardımcı olan temel bir proteindir. İleri yaşla birlikte azalan kolajen miktarının üretilmesi kırışıklıklara karşı önemlidir. Kolejenin artması her zaman genç bir cilt görünümü anlamına gelir. Dermapen uygulamasının sivilce izleriyle ilgili de etkili olduğuna dair çalışmalar mevcuttur. Mikro iğneler sayesinde sertleşmiş yara dokusu parçalanır ve dokunun iyileşmesi sağlanır. Diğer yaralar üzerinde de dermapenin olumlu etkiler sağladığı çalışmalar yayınlanmıştır.

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz