Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (510) 223 26 37

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

HydraMax İle 8 + 1 Cilt Bakımı Uygulamaları
Etkili ve Verimli Sonuçlar

HydraMax™ Çevresel faktörlerin cildimize verdigi zararın yanı sıra, kullanılan makyaj ürünlerinin kalitesi, makyajın ciltten zamanında ve derinlemesine temizlenmemesi, cilt'in yenilenme dönemlerinde cilt'in atamadığı ölü hücreler nedeniyle cilt ihtiyaç duyduğu nem ve oksijen değerlerine mahrum kalmaktadır. Bu nedenle cilt olduğundan daha yaşlı ,yorgun ve kırışık görünmektedir. Bunlara ilave olarak hayat akışı içerisinde yaşanan güneş lekesi vs. gibi birçok leke etkin bir cilt bakımı yapılmadığı takdirde kalıcı hale gelmektedir.

Hydra facial cilt bakım cihazı son teknoloji ile cilt e gerekli reaksiyonları yaşatarak cilt'in toparlanma, gençleşme, ipeksi güzel bir cilt e dönüşmesine olanak sağlamaktadır. Hydra facial cilt bakım cihazı ile birlikte kullanılan özel solisyonlar da cilt'in ölü ve atıl hücrelerden arındırılmasına yardımcı olmaktadır. Hydra facial cihaz sayesinde cildin temizlenmesi, cildin yenilenmesi, cildin nemlendirilmesi, antioksidan koruması ve akne temizleme uygulamalarının bir arada kombine şekilde kullanılmasına olanak sağlar.

Avantajları

Ağrısız

Tüm işlemler acısız ve ağrısızdır.

Çoklu Uygulama Aralığı

HydraMax™ ile Cilt Temizliği, Yüz Germe, Cilt Gençleştirme, Nemlendirici Yüz Bakımı , Cilt Beyazlaştırma, Cilt Yenileme, Tıkalı Gözenekleri Açma, Güneş Lekelerini giderme gibi bir çok Cilt Bakım uygulamalarda yardımcınız olacaktır

Her Mevsim Uygulama

her mevsimde uygulama yapılabilir.

Tüm Cilt Tipleri

En hassas cilt tiplerinden, çok yağlı cilt tiplerinden tüm cilt tiplerine sorunsuz bir şekilde uygulanmasını sağlar.

İyileşme Süresi Yoktur

Spor salonlarında egzersiz yapmak dahil danışanlarınız hemen günlük yaşamlarına dönebilirler.

HydraMax™ CİLT BAKIM UYGULAMALARI

Göz Çevresi (Radyofrekans Başlığı)
Fraksiyonel Radyofrekans, ameliyata gerek duyulmadan cildin yenilenmesini sağlayan bir uygulama işlemidir. Cildin daha genç görünmesi için uygulanan uygulama, sivilce ve siyah nokta sorunları için tercih edilebiliyor.Cilt gözeneklerinin sıkılaşmasını sağlayıp, yağlı görünümü engeller. Fraksiyonel Radyofrekans cilt yenileme uygulaması, ameliyatsız acısız bir yöntem olduğundan, çağımızda cilt yenileme konusunda başvurulan uygulamalar arasında yer alıyor.

Ultrasonik Spatula (Skin Scrubber)
Ultrasonik titreşimlerle çalışan cihazın spatula biçimindeki başlığının metal plakalı ucu önceden saf su ile ıslatılmış cilde 45° açı ile tutulup uygulama yapılması ile cilt bakımında ölü derinin soyulması, gözeneklerin açılarak kir, yağ, siyah nokta ve kalıcı makyaj kalıntılarının yüzeye çıkarılarak temizlenmesi sağlanır. Başlığın yönünü ters çevirip tutuş açısının 20° ye getirilerek uygulama yapılması halinde ciltte masaj etkisi ile rahatlama sağlanırken kan dolaşımı hızı da arttırılmış olur.

Göz Çevresi Ultrasound Başlığı
Cilt bakım ürünlerinin cildin altına daha iyi nüfuz etmesini sağlamak için ultrasonik fonksiyonu kullanılır. Bu yöntemde saniyede 1 ila 3 milyon kez titreşimli başlık daha önceden ürün sürülmüş cildin üzerinde gezdirilir. Bu esnada ürün daha küçük parçalara ayrılır ve bu sayede cilt altına daha kolay nüfuz eder.

Yüz Ultrasound Başlığı
Cilt bakım ürünlerinin cildin altına daha iyi nüfuz etmesini sağlamak için ultrasonik fonksiyonu kullanılır. Bu yöntemde saniyede 1 ila 3 milyon kez titreşimli başlık daha önceden ürün sürülmüş cildin üzerinde gezdirilir. Bu esnada ürün daha küçük parçalara ayrılır ve bu sayede cilt altına daha kolay nüfuz eder.

Yüz Bakım Başlığı (Özel)
Yüz Şekillendirme, yüz temizleme, cildi sıkılaştırmak, göz altı lekeleri , yüz meridyenlerini temizleyici, ürün emilimini teşvik etmek vb tüm cilt bakım işlemlerinde yardımcınız.

Soğuk Yüz Bakım Başlığı
cildi dondurup gözenekleri küçültür, buz enerjisi epidermisten derin cilde nüfuz edebilir. Cilt gözeneklerinin kuvvetli büzülmesini anında önler, böylece cilt yüzeyinde beslenme gerçeklerini kilitlemek için bir doğal donma maskesi tabakası oluşur.

Vakum Başlığı
Vakum fonksiyonu yuvarlak ve yassı şekle sahip emme camı ile yapılır. Yuvarlak şeklindeki emiş camı ciltteki siyah noktaların temizliği için, yassı olanlar ise kırışıklıkların azaltılması ile çizgi bakımı için kullanılır. Cihaz standart olarak üç emiş camı ile gelir.

Sprey Tabancası
Sprey fonksiyonun cilt bakımında kullanılacak serum veya tonik, cihazın içinden gelen basınçlı hava ile cilde püskürtülür. Püskürtme işlemi ile serumun veya toniğin cilde homojen dağılması sağlar ve cildin oksijen ihtiyacını sağlayarak nefes almasını sağlar.

HydraMax 8in1 Cilt Bakım Cihazı Teknik Özellikleri

Tipi: Ayaklı
Hedef Alan: Yüz ve Göz Çevresi
Güç Gereksinimi: 110-220V 50-60Hz
Başlık Sayısı: 9 
Solüsyon Haznesi: 4 Tüp
Ekran: 10.4 Inç Dokunmatik Ekran
Sertifika: CE

Type: Free Standing.
Target Area Face and Eye Contour
Power Requirement: 110-220V 50-60Hz
Number of Titles 9 
Solution Reservoir 4 Tubes
Screen 10.4 Inch Touch Screen
Certificate CE

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz