Hotline
0 (850) 308 73 40
Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Combinal Kirpik Lifting Seti Min Kit
Combinal Kirpik Lifting Seti Min Kit
Combinal Kirpik Lifting Seti Max Kit
Combinal Kirpik Lifting Seti Max Kit

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik Lifting, seyrek ve hacimsiz kirpikleri kökten uca güçlendirerek, kirpiklerin daha uzun ve daha dolgun görünmesi sağlayan bir işlemdir. Doğal kirpiklerin beslenmesini ve kıvrılmasını sağlayan bu yöntemde kimyasal maddeler kullanılmaz. Kirpik köklerine keratin ve vitamin takviyesi yapılarak, doğal süreç ile kirpiklerin sağlıklı bir şekilde uzaması ve dolgunlaşması beklenir.

Kirpik Lifting İpek Kirpik Arasındaki Fark?

İpek kirpik, hemen hemen her kirpik telinizin üzerine yapıştırıcı yardımıyla ipek kirpiklerin yapıştırılmasıyla gerçekleşir. Kirpik Lifting aynı anda tüm kirpiklerin keratin bakımı solüsyonlarıyla kıvrılması işlemidir.

İpek kirpik uygulaması kişinin kirpik yoğunluğuna göre değişkenlik göstermekle beraber yaklaşık 1,5 saat sürer, Kirpik Lifting uygulaması ise her tip kirpik yoğunluğunda dahi 45 dakikadır.

İpek kirpik ve Kirpik Lifting uygulama sonrasında kirpiklere 24 saat su değdirilmemelidir. İpek kirpik uygulamasından sonra çok sıcak ve nemli ortamlarda bulunmamak (hamam, sauna, sıcak duş) , rimel kullanmamak, göz makyajını kirpiklere değdirmeden temizlemek, ilk iki gün yüz üstü yatmamak, kirpiklere bastırarak gözü kaşımamak gereklidir. Kirpik Lifting uygulamasında bu yasakların hiç biri yoktur. Ertesi gün günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz