Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (510) 223 26 37

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Elixir Profesyonel Cilt Bakım Ürünleri
Elixir Profesyonel
Cilt Bakım Ürünleri

Profesyonel Cilt Bakım Ürünleri Nedir?

Profesyonel medikal cilt bakımı profesyonel cilt bakımının içerisinde yer alır. Cilde uygulanan jel, serum, krem, maske gibi ürünler medikal olup özel bileşenler içermektedir. Uygulama profesyonel bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Profesyonel Cilt Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Düzenli olarak yaptırılması tavsiye edilen bakımın kişiye göre değişiklik göstermekle birlikte 21 gün ile 2 ay arayla yaptırılması önerilmektedir. Uzman, bakım sıklığına kişinin cilt tipi, yaşı, cilt problemleri gibi değişkenlere bakarak karar verebilmektedir.

HydraFacial Teknolojisi Nedir?

Son dönemde teknolojinin gelişmesi cilt bakımını da etkilemektedir. Farklı cihazlar ile daha etkili ve başarılı uygulamalar yapılabilmektedir. Hydrafacial da cildin hassasiyetine göre ayarlanabilen ve farklı fonksiyonları olan 4 farklı renkte başlığa sahip (mavi uç, turuncu uç, beyaz uç, yeşil uç) bir cihazla yapılan işlemdir. Vortex (vakum) teknolojisi ile cilt el değmeden temizlenip ölü hücrelerden arındırılır. Uygulamada cilde çeşitli serumlar verilerek aynı zamanda cildin yenilenmesi de sağlanabilmektedir.

Profesyonel Cilt Bakım Cihazlarımız için Tıklayınız !

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz