Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (510) 223 26 37

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Magic Smart Mirror Plus Cilt Analiz Cihazı

Magic Smart Mirror Plus
Yüksek Çözünürlüklü Çok Fonksiyonlu FHD Kamera

Magic Smart Mirror Plus™ Profesyonel Cilt Analiz Cihazı DSÖ(WHO Dünya Sağlık Örgütü)'nün belirlediği standartlarda cildi analiz etmektedir ve bakım önerileri sunmaktadır.

Cihaza tanımlanan ürünler sonuca göre otomatik olarak önerilmektedir.

Profesyonel cihazlarımızın tamamı yetkili teknik servis tarafından adresinizde kurulumu yapılır ve eğitmenimiz tarafından cihaz eğitimi verilerek sertifika verilmektedir.

Avantajları

Cloud Sistem

Cloud özeliği sayesinde İnternet olan her yerde cihazınızı kolayca yönetebilirsiniz.

3 Farklı Işık

Magic Smart Mirror Plus 3 farklı dalga boylu ışık ile ciltteki; RGB gözenekleri, RGB spotları, RGB, kırışıklıkları, PL Dokuyu, UV porfirini, UV pigmentasyonu, UV nemi, kırmızı alan, kahverengi alan ve UV hasarı gibi çeşitli dermis ve epidermis cilt problemlerini tespit edebilir.

Hızlı Analiz

300 Milyonluk veri tabanı ile 20 saniye gibi kısa bir sürede etkili cilt analizi yapar.

Andorid Sistem

Gücünü Andorid İşletim sisteminden Alan ve Yapay zeka ile desteklenen cilt analizi cihazı, cilt analizini gerçekleştirerek en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Tüm Cilt Tipleri

En hassas cilt tiplerinden, çok yağlı cilt tiplerinden tüm cilt tiplerine sorunsuz bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Magic Smart Mirror Plus 3 farklı dalga boylu ışık ile ciltteki; RGB gözenekleri, RGB spotları, RGB, kırışıklıkları, PL Dokuyu, UV porfirini, UV pigmentasyonu, UV nemi, kırmızı alan, kahverengi alan ve UV hasarı gibi çeşitli dermis ve epidermis cilt problemlerini tespit edebilir.

Cihaz cilde görünür RGB ışık ve güvenli UV ışığı yayarak ciltten geri yansıyan ışığı dijital kamera tarafından yakalar ve cihazda bulunan yazılım bu ışığı analiz eder. Cihaz tarafından analiz edilen ışık cilt durumunu ve gerekli çözümü belirler.

Cilt analizi her insana uygulanabilecek olup, evde uygulayabileceğiniz basit testlerden bir uzman kontrolünde, cilt bakım analiz cihazları ile ayrıntılı testler ve farklı analizlerle ortaya çıkarılabilecek veriler bütünüdür. İnsanların kendi cilt yapılarına göre cilt bakımı yaptırmaları daha faydalıdır. Normal cilde sahip olan insan sayısı azdır. Kuru, yağlı ve karma olmak üzere ciltler üçe ayrılır. Cilt analizini uzman kişilerin yapması evde yapabileceğiniz basit testlerden çok daha etkili olacaktır.

Kadın veya erkek olması farketmez herkesin cilt bakımına ihtiyacı vardır. Erkeklerin traş sırasında alttaki ölü derilerin kalkması ve derinin kendiliğinden bazı atıkları atması erkekler için cilt bakımını gerekli kılan ana faktörlerdendir.

Cilt analizinin başlangıç kısmında kişiye bazı sorular sorulur. Bu sorulardan bazıları şöyledir: Kişinin herhangi bir şeye alerjisi var mı? Kişiye dermatolojik bir uygulama yapılıyor mu? Kişi günlük temizliğinde sabun kullanıyor mu? Gün içerisinde kişide yağlanma olup oluyor mu? Ciltte gerilmeler, pullanma ya da kuruma oluyor mu? Kişi epilasyon yaptırıyor mu?  Bu ve diğer sorular kişinin hangi tip bir cilde sahip olduğunu ortaya çıkarır ve uygulanacak cilt bakımını şekillendirir. Böylece kişiye özel cilt bakımı ürünleri ortaya çıkarılır. Analizin amacı cilt bakımında en iyi sonuca ulaşmaktır. Kullanılan nemlendiriciler, kremler, yüz yıkama jelleri belirlenen cilt tipine göre seçilir.

Cilt analiz cihazı ile sonucu belirlenen cilt tipi sayesinde uygulamanın yanlış olma olasılığı oldukça azdır. Seçtiğiniz cilt ürünlerinin içeriği çok önemlidir. Ucuz ve basit ürünlerden güvendiğiniz bir marka olmadığı takdirde uzak durmak daha faydalıdır. Cilt bakımında doğal ürünleri tercih etmenizde faydalıdır.

Magic Smart Mirror Nasıl Çalışır?

Yüzümüzün, aynı yaş grubundaki insanlar ile karşılaştırmasına dayanmaktadır. Böylece Yüzümüzün genel durumu hakkında bilgi alınmaktadır.

1.RGB Gözenek: Yüzümüzdeki büyük gözenekleri ifade eder; ikinci olarak, enfekte olan gözenek, havadaki mikrop nedeniyle, gözeneklerimizin tıkanmasına neden olur. Normal değer % 70 üzerinde olmalıdır. Müşterinin RGB gözenek oranı % 70 üzerinde ise aynı yaş grubundan daha iyi bir durumda olduğunu gösterir.

2.RGB Spot: Yüzey cildinde spot dağılımının net yansıması dır. Yüzünüzdeki değer % 62 nin üzerinde olmalıdır. RGB noktanız,% 62 üzerinde olması aynı yaş grubundan daha iyi olduğunuzu gösterir. Aynı yaş grubu ile karşılaştırılarak Kötü, Normal, İyi durumu cihaz tarafından size bildirilir.

3.RGB kırışıklık: Yüzümüzdeki kırışıklıkları ifade eder. Kırışıklıklar ve alan derinliği. Yüz İfade hatlarının, deri damarlarının ve kırışıklıkların cild yüzeyinin mevcut durumunu gösterir.

4.PL dokusu: Cildin pürüzlü ve pürüzsüz olmayan kısımlarının analizidir. Yüzümüzdeki katmanların konkav dışbükeyleri ve düz olmayan bölgeleri ifade eder.

5. UV Porfirin: Siyah nokta, kapalı akne sayısı , Cilt gres salgılama, başvuruyor Gözeneklerin tıkalı olduğu yerler, cilt soluğunun engellenmesine yol açar.

6. UV Pigmentasyonu: Ciltte derin pigmentasyon lekeleri ve kozmetik kalıntıları ifade eder. Cilt pigmentasyonunun agregasyon derecesi, dermisteki pigmentasyon alanının incelenmesidir.

7. UV Nem: Cilt nem içeriğini, nem durumunu ve hidrasyon durumunu analiz eder. Derin cilt durumu analizi yapar. Burada bir noktaya aşina olmalıyız, sadece nötr cildin nem durumu iyidir. Yağlı ve kuru ciltlerde su eksikliği vardır.

8. Kırmızı Alan: Ciltdeki iltihaplanma alanı, iltihaplanma derecesini ifade etmektedir. Yüzümüzdeki hassas denge % 56 dır. % 56 iltihaplanma yönünden normal bir cildi ifade eder.

9.Kahverengi Alan: Cildin Dermis tabakasındaki metabolizma durumu, hücresel aktivite ve onarım ihtiyacının analiz edilmesidir. Normal değer % 45 dir.

10.UV hasarı: Ultraviyole ışınlarının neden olduğu cilt hasarı ve lekeleri ifade eder. Normal bir cildin değeri % 45 dir. UV hasarınız % 45 ise, aynı yaş grubundaki insanlardan Ultraviyole hasar durumunuzun aynı yaş grubundaki insanlardan daha iyi olduğunu gösterir. Analiz sonucunda Ultraviyole yüzdesinin düşük çıkması, cildinizin durumunun kötüleştiğini gösterir.

Neden Magic Smart Mirror Plus?

✔️ Leke Analizi
✔️ Kırışıklık Analizi
✔️ Cilt Nem Oranı Analizi
✔️ Gözenek Analizi
✔️ Sebum Analizi
✔️ Pigmentasyon Analizi

✔️ HD Görüntü Kalitesi
✔️ Android İşletim Sistemi
✔️ 20 Saniye’de Hızlı Analiz
✔️ UV Işık Teknolojisi
✔️ RGB Görüntü Kalitesi
✔️ Sarf malzemesi gerektirmeyen teknolojisi ile ekonomik

Magic Smart Mirror Plus Teknik Özellikleri

Güç: 100W
Ekran: 10.1″
Ram: 6 GB Ram
Hafıza: 64 GB
Kamera Pixeli: 36 milyon
İşletim Sistemi: Android
Harici Bağlantı: SD kart, Blutooth, USB bağlantı noktası

Power: 100W
Display: 10.1″
Ram: 6 GB Ram
Memory: 64 GB
Camera Pixel: 36 million
Operating System: Android
External Connection: SD card, Blutooth, USB port

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Müşterilere Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz