Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Hi-Fu Tightening Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Daraltma

Hi-Fu Tightening
Ameliyatsız Yüz Germe & Vajinal Sıkılaştırma

2D HiFu non-invaziv bir uygulama ve gelistirilmis cilt gençlestirme teknolojisidir. Derin dermis, deri altı ve SMAS tabakasını hedefleyen bir uygulama yöntemidir. HiFu ile, dönüstürücüdeki seramikte elektrik enerjisi ultrason enerjisine ve buda hedeflenen noktada bir termal enerjiye dönüsür.Bu nedenle, epidermis ve deri altı tabakalara zarar vermeden SMAS tabakasında bir termal koagülasyon alanı olusturur. Bu 60-70 santigrat derecelik bir ısı sıcaklıgı olusturur. Bu ısı sarkan cildi kurtarır ve dokuyu germe etkisi yaratır.

Avantajları

Ağrısız

Tüm işlemler acısız ve ağrısızdır.

Çoklu Uygulama Aralığı

Hifu Tightening™ ile Göz çevresi kırışıklığı, Yüz kırışıklığı, Kaz ayağı çizgileri, Göz altı torbaları, Derin kırışıklıklar, Alın çizgileri, Dudak ve kaş bölgesi kırışıklıkları, Vajinal Sıkılaştırma, Yüz inceltme gibi bir çok Cilt Bakım & Vücut Bakım uygulamalarda yardımcınız olacaktır.

Her Mevsim Uygulama

her mevsimde uygulama yapılabilir.

Tüm Cilt Tipleri

En hassas cilt tiplerinden, çok yağlı cilt tiplerine kadar tüm cilt tiplerinde sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.

İyileşme Süresi Yoktur

Spor salonlarında egzersiz yapmak dahil danışanlarınız hemen günlük yaşamlarına dönebilirler.

Hıfu Teknolojisi

HiFu™ 1.Işınlama İşlemi

FUS (fokuslu Ultrason, Hifu) enerji 3.0mm ve 4.5mm derinlikte birkaç adımda.

HiFu™ 2.Koagülasyon İşlemi

FUS (fokuslu Ultrason, Hifu) enerji 3.0mm ve 4.5mm derinlikte birkaç adımda.

HiFu™ 3.Rejenerasyon

Yeni oluşan kollajen ve elastinler sayesinde, germe etkisi ve cilt rejenerasyonu sağlanır.

HiFu™  Çalışma Prensebi: HIFU cihazları, farklı ölçülerdeki derinlikleri hedefleyen başlıklar kullanırlar. 1,5 mm, 3 mm, 4.5 mm gibi farklı seviyelerdeki destek katmanlara çalışarak germe, sıkılaştırma etkilerini sağlamak mümkün hale gelmektedir. İşin güzel tarafı, ciltte görünürde hiç bir etkilenme olmaz ve günlük hayatı neredeyse hiç etkilemez dersek, abartmış olmayız.

MissMedikal yoğun ve uzun ar-ge çalışmaları sonucunda son teknoloji ile donatılmış HiFu cihazına hayat verdi. Hali hazırda bir çok güzellik ve estetik işletmelerinin kullandığı cilt bakım cihazı ameliyatsız yüz germe tekniği ile yüksek bir müşteri memnuniyetine sahiptir.

Ameliyatsız yüz gençleştirme tekniği ile pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Yüz gerdirme ameliyatsız olarak yapıldığı için hızlı, acısız ve ağrısız bir uygulamadır.

Ultrason teknolojisi ile donatılmış bu cihaz ultrason dalgalarının cildin tüm katmanlarına ulaşması ile derideki hücreleri uyararak sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Hi-Fu Tightening™  devrim yaratan ağrısız, güvenli anestezi gerektirmeyen segmentinin en gelişmiş vajinal estetik uygulamaları sunar. Normal doğum, menopoz ve hormonal değişikliklerden kaynaklanan vajinal problemlerin giderilmesinde cerrahi müdahale gerektirmeden sonuç odaklı uygulamalar yapmanızı sağlayan yüksek RF teknolojisi kullanılır Danışanlar seanstan sonra normal aktiviteye devam edebilirler. Yeni kolajen liflerinin sentezini uyararak sıkılaştırıcı bir etki meydana getirerek kontrollü bir şekilde iç ısıtma yaratan elektromanyetik akım kullanır, ayrıca vulvanın görünümünü iyileştiren, vajinal elastikiyetini geri kazandıran, stres bağlı idrar kaçırma problemlerini iyileştiren ve cinsel işlev bozukluğunu azaltan çeşitli biyolojik etkileri vardır.

Hıfu ÖNCESİ - SONRASI

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz