Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

İşte Karşınızda Kalıcı Makyajda Yeni Dönem Başlatan
Monica® Permanent Make-UP

Monica Kalıcı Makyaj Cihazı kaş, dudak veya göz çalışmalarınızda güvenilir tutarlığı kısa zamanda kusursuz sonuçlar çıkarmanızı sağlayacak gelişmiş bir cihazdır. Cihazımız diğerlerine göre uygulamalarınızın net ve kalıcı olması için özel teknoloji ile tasarlanmıştır. Cildin farklılık gösteren direncine karşı kalemi ayarlanabilen vuruş hızı ile pigmentin cilde eşit ve daha kalıcı bir şekilde yerleşmesini sağlar.

Son derece modern ve touch me teknolojisiyle tasarlanan MONICA’nın temizliği ve bakımı da ideal kolaylıktadır.

Avantajları

Ağrısız

Tüm işlemler acısız ve ağrısızdır.

Çoklu Uygulama Aralığı

Monica Kalıcı Makyaj Cihazı ile kaş, dudak, göz bölgesi uygulaması gibi bir çok Kalıcı Makyaj uygulamalarda yardımcınız olacaktır.

Hızlı Uygulama

Tüm uygulamalar ortalama olarak 30 dakika sürmektedir.

Her Mevsim Uygulama

her mevsimde uygulama yapılabilir.

MONICA Kalıcı makyaj cihazı

Monica Kalıcı Makyaj Cihazı: Monica kalıcı makyaj cihazı Kalıcı makyajda yeni dönem başlatan monica permament make-Up maksimum hızda 0 ses 0,25 nano ve 0,35 micro iğne, ideal tasarım ve 0 titreşim. Fransız teknolojisiyle tasarlanan monica profesyonel kalıcı makyaj cihazı 0,35 micro ve 0,25 nano iğne başlıkları ile mikropigmentasyon, skalp mikropigmentasyon derma pigmentasyon ve dermapen uygulamaları için mükemmel konfor sunuyor.

Içerisindeki bataryasının şarj edilebilme özelliği sayesinde elektrik kesintilerinde rahatlıkla işlemlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Monica kalıcı makyaj cihazı Kaş, dudak veya göz çalışmalarınızda güvenilir tutarlığı kısa zamanda kusursuz sonuçlar çıkarmanızı sağlayacak gelişmiş bir cihazdır. Cihazımız diğerlerine göre uygulamalarınızın net ve kalıcı olması için özel teknoloji ile tasarlanmıştır.

Cildin farklılık gösteren direncine karşı kalemi ayarlanabilen vuruş hızı ile pigmentin cilde eşit ve daha kalıcı bir şekilde yerleşmesini sağlayacaktır. Son derece modern ve touch me teknolojisiyle tasarlanan monica’nın temizliği ve bakımıda ideal kolaylıktadır. Kalıcı makyajın bu işte uzman olan kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Kalıcı makyaj, kişinin yüz şekline, tarzına uygun renk ve şekilleri seçilerek yapılmalıdır.

Kullanılan malzemeler kesinlikle makyaj anında, görünür şekilde paketlerinden çıkarılmalı, doğal olarak tek kullanımlık ve steril olmalıdır. Uzman her uygulamada tek kullanımlık eldivenler giymelidir. Ayrıca, uygulama yapılan odanın da temiz ve steril olması gerekir. Bu önemli şartlar yerine getirildiğinde kalıcı makyaj güvenle yaptırılabilir.

✔ Akılı Teknoloji
✔ Hassas Çizim
✔ Dokunmatik Ekran
✔ Güçlü Tasarım

MONICA iğne seçenekleri

Kalıcı Makyaj İğnesi
1RL, 3RL ,5RL Seçenekleriyle

Dermapen İğnesi
12 Pin

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz