Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (510) 223 26 37

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

IPL EPİLASYON CİHAZLARI

MadLight SupremePulse Multifunctional IPL Epilasyon Cihazı

IPL Epilasyon Cihazı Nedir ?

IPL, yoğun atımlı ışık anlamına gelir (Intense Pulsed Light). Dünya çapında, profesyonel olarak epilasyon uygulamaları için klinik ve muayenehanelerde doktorlar tarafından kullanılan, yaygın bir teknolojidir

IPL, ışığın görünen ve kızılötesi aralığında (640-1,200nm) olan geniş ışık spektrumu içinde özel filtrasyon teknikleriyle Yoğun Atımlı Işık teknolojisini kullanır.

Genel anlamda IPL cihazları 640 -1200 nm dalga boyu arasındaki ışığı kullanarak yüksek enerjili atışlar yapabilen cihazlardır. Lazerde tek dalga boyu kullanılırken, IPL teknolojisi farklı farklı dalga boyları kullanır. IPL uygulamasında kullanılan farklı filtreleme teknikleriyle ışığın dalga boyu değiştirilebilir, bu sayede spesifik uygulamalar yapılabilir. Atım gücü, atım süreleri, atım sayısı gibi parametreler uygulayıcı tarafından ayarlanabilir. Bu özellikleriyle gelişmiş bir IPL cihazı ile bir çok dermatolojik ve estetik amaçlı uygulama yapılabilir.

SHR IPL Epilasyon Atış Teknolojisi ?

SHR epilasyon atış sisteminde cihazın saniyede 10 kez atış yapan IPL başlığı cilt üzerinde ütüleme sisteminde olduğu gibi uygulama yapılır. Kıl kökü üzerinden her geçişte kıl kökü ısınır ve sonunda yanar. Kılın tek bir atış yerine seri geçişlerle yavaş yavaş ısıtılarak yakılması acıyı düşürür.

Her Cilt Tipinde 4 Mevsim Kullanım

MadLightX Serilerinde 640-1200nm arası geniş spektrum dalga boyu ışıkla foto epilasyon sağlar. Bu ışık spektrumun düşük dalga boylu bölümü açık tenlerde, yüksek dalga boylu bölümü ise koyu tenlerde daha iyi sonuç verir. Bu yüzdendir ki tüm cilt ve kıl tiplerinden başarı oranı buz başlıklı ütüleme epilasyon cihazı MadLightX ile mümkündür

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz