Hotline
0 (850) 308 73 40
Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Diode Lazer epilasyon cihazları

InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
InnoNexa ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
TriLite Çift Başlıklı 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
EvoDi Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Chaleux ICE 3 Dalga Boyu Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Shapelyx Platinum 3 Dalga Boyu
Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Shapelyx 808 NM
Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Shapelyx NEO 3 Dalga Boyu
Diode Lazer Epilasyon Cihazı
Delax ICE 808 NM
Diode Lazer Epilasyon Cihazı

Diode lazer epilasyon cihazlarımızla müşterilerinize ağrısız ve acısız bir epilasyon hizmeti sağlayabilirsiniz. Lazer epilasyonda en iyi cihaz olan  
InnoNexa ICE, TriLite Diode Epilasyon Cihazı, EvoDi Diode Lazer Epilasyon Cihazı, Chaleux ICE & Delax ICE, Shapelyx Diode, Shapelyx NEO, Shapelyx Platinum, Ultra-Pro Platinum lazer ütüleme ile hızlı, güvenli ve en etkili sonuca ulaşabilirsiniz. En iyi lazer epilasyon cihazı olan diode lazer tüm cilt tipleri ve kıl yapıları için uygun ve garantili sonuç elde etmenizi sağlar. Güzellik merkezi ve estetik merkezlerinin en önemli cihazlarından olan diyot lazer makinesine ucuz fiyatlarla MissMedikal’den temin edebilirsiniz.

Diode Lazer epilasyon cihazı nedir?

Günümüzde, kalıcı epilasyon taleplerini karşılamak için birçok yöntem bulunmaktadır. Ancak, diode lazer epilasyon cihazları, etkili, güvenli ve kısa vadeli sonuçlarıyla öne çıkmaktadır. Diode lazer epilasyon, yüksek enerjili lazer ışınları kullanarak kıl köklerini hedef alır. Bu teknoloji, geniş bir cilt yelpazesine ve farklı kıl renklerine uygun olmasıyla bilinir. Aynı zamanda, hedeflenen bölgeye zarar vermeden işlem yapabilme hassasiyetine sahiptir.

3 Dalga boyu Teknolojisi NEDİR?

755 nm Alexandrite Dalga Boyu

Alexandrite dalga boyu kıla rengini veren melanin klomoforu tarafından yoğun olarak emilir. Cilt tipi I-IV arası ve koyu renkte kılların epilasyonunda etkilidir. 755 nm dalga boyu yüzeysel penetrasyon ile kıl folikülünün Bulge anatomik yapısını hedef alır.

808 - 810 nm Diyot Dalga Boyu

Diyot dalga boyu orta seviyede melanin emilimine sahiptir, bu özelliği ile koyu tenlerde epilasyonu güvenli kılar. 810 nm derin penetrasyon özelliği ile kıl folikülündeki Bulb ve Bulge anatomik yapılarını hedef alır. Kol, bacak, yanak ve sakal bölgesi epilasyonu için idealdir. Yüksek tekrarlama hızı, geniş uygulama başlığı ile hızlı uygulamaya olanak tanır, uygulama süresini yarı yarıya kısaltır.

1064 nm Nd:YAG Dalga Boyu

Nd:YAG dalga boyu düşük melanin emilimi ile karakterizedir, cilt tipi V-VI ve bronz tenler için ideal lazer epilasyon dalga boyudur. Aynı zamanda 1064 nm kıl folikülüne en derin penetrasyonu sağlar, kıl folikülündeki Bulb ve Papilla anatomik yapılarını hedefler. Sırt ve kasık bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonunda etkilidir.

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz