Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Ekim 9, 2022

MS Slim EMS Sculpt Vücut Bakım Cihazı Nedir?

MS Slim™ En yüksek güç ve yeteneklerinde kas kasılmasını desteklemek için non-invaziv bir teknoloji olan EMS (Yüksek Yoğunluklu Darbeli Elektromanyetik) enerji kullanır. Bu yüksek yoğunluklu kas egzersizi, kasların yeniden şekillenmesine ve güçlendirilmesine ve etkili yağ yakımına yol açacaktır.

HI-EMT estetik tıp alanında kullanılan teknolojidir. HI-EMT, manyetik alanın hastanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir.
HI-EMT ile hedeflenen kas grubuna ,hedef kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji, gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ oranında artış tespit edilir.

MS Slim + RF vücudun yağ yakımını hızlandırma ve kasların gelişiminde destek sağlayan bir cihazdır. Ayrıca vücudun istenilen oranda şekillenmesine olanak sağlayarak kısa sürede istenilen incelmeyi sağlar. Günümüzde bireyin daha güzel bir vücuda sahip olması için teknolojinin geldiği bir evredir. En önemlisi MS Slim + RF sayesinde karın kaslarınızı güçlendirerek fit bir görünüme sahip olmak mümkündür.

MS Slim+RF cihaz sayesinde kollar, bacaklar ve kalçalarınızı biçimlendirerek dikkat çeken bir görünüme sahip olmak mümkün. Bunun için spor yapmaya pek vakti olmayan kişilerin tercih edeceği MS Slim +RF cihaz sayesinde bu olanak sağlayan bir durumdur. Ayrıca MS Slim + RF klinik çalışmalar neticesinde kanıtlanmış bir cihazdır.

 

MS Slim™ Radyo frekans enerjisi ile kas liflerinin sıcaklığını yükseltir ve bu ısı tedavide iki farklı amaca hizmet eder: Kası biraz sonra maruz kalacağı strese, yani yoğun kasılmalara hazırlamak (aynı egzersiz öncesinde yapılan ısınma hareketleri gibi) ve yağ yakımını hızlandırmak. Kaslardaki kasılma işlem yapılan bölgedeki enerji ihtiyacını artırarak yağ yakımını tetiklerken, radyo frekans enerjisi de bu yakımı destekleyerek ısının etkisiyle yağ hücrelerinin bütünlüklerinin bozulmasına neden olur. Klinik çalışmalar, MS Slim™ Neo tedavisinin deri altı yağında ortalama %30’luk bir azalmaya neden olduğunu gösteriyor.

 

MS Slim + RF Etkisi Nasıldır?

MS Slim + RF cihazının etkisi spor yapmış gibi fit görünmenizi sağlar. Özellikle yüksek yoğunluğu sayesinde elektromanyetik enerji kullanarak etkisini gösterir. En önemlisi güçlü bir enerji sarfederek uygulanacak bölgenin kas gruplarını hızla çalıştırarak, etki sağlar. MS Slim + RF etkisi yaklaşık otuz dakika gibi bir zamanda kas gruplarının yaklaşık olarak 20.000 defa kasılmasını sağlar. Bu sayede herhangi bir egzersiz yapmaksızın güzel sonuçlar elde edilmektedir.

MS Slim + RF cihazı uygulanacak noktadaki kas gruplarının yoğun olarak çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca uygulama yapılacak bölgenin hızlıca yağ yakmasını da sağlamaktadır. MS Slim + RF cihazı kasların forma girerek, hızlıca yağ yakmasını sağlayan ve güzellik merkezlerinin sıklıkla tercih ettiği bir cihazdır.

MS Slim + RF Cihazının Faydası

MS Slim + RF cihazının faydası tahmin edilemeyecek kadar fazladır. Radyo frekans enerjisi sayesinde yağ yakımının hızlanmasını sağlıyor. Ayrıca kas gruplarının kasılmasını sağlayarak, yağ bulunan bölgeye uygulandığında en zor yağ hücrelerin ısı etkisi sayesinde parçalanmasını sağlar. En önemlisi MS Slim + RF cihazın faydası radyo frekans enerjisi sayesinde cildin sıkılaşmasında önemli rol oynamaktadır.

MS Slim + RF cildin elastikiyetini arttırarak birçok fayda sağlamaktadır. Bunları sıralayacak olursak;

• Yağ dokusunda ortalama %30 azalma meydana geliyor

• Kas kütlesinde yaklaşık olarak %25 artış söz konusudur

• Hamilelik döneminde karşılaşılan karın kası ayrılması ve oluşan çatlaklar %20 olarak iyileşme

• Karın bölgesinde 66.0 cm incelme

• Çatlak olan kısımlarda ki çatlaklıkların azalmasına yardımcı olur

 

MS Slim +RF Cihazı ile Dümdüz Karın

MS Slim+RF cihazı sayesinde herhangi bir egzersiz ve diyet programı yapmadan dümdüz karına sahip olunur. Özellikle yan simitler olarak bilinen yağlardan MS Slim + RF sayesinde kurtulmak mümkün. Özellikle hamilelikte alınan kilolardan MS Slim + RF cihazı sayesinde kurtularak dümdüz bir karına sahip olunabilir. Özellikle kas yoğunluğu sağlayarak yağ yakmanızı kolaylaştırır. Bu sayede istenmeyen yağlardan kurtulmak mümkün hale gelmektedir.

Aynı zamanda MS Slim + RF cihazı sayesinde çekici kollara sahip olabilirsiniz. Özellikle belirli yaştan sonra sıkılığını kaybeden vücut kolların sarkmasına neden olmaktadır. Ayrıca gevşeyen kolların forma sokmak MS Slim + RF cihazı sayesinde kolaylaşır.

 

Bacak ve Kalça Biçimlendirme İçin MS Slim + RF

Kadınlar bacak ve kalça formuna dikkat ederler. Bu sebepte ötürü beslenme ve spora çoğu zaman zaman ayıramazlar. Özellikle belirli yaştan sonra kalçalarının formunu kaybetmesinden sonra popo düşüklüğü yaşarlar. Kalça biçimlendirme MS Slim +RF uygulaması sayesinde mümkündür. En önemlisi MS Slim + RF popo düşüklüğü ve kalçaları biçimsiz olan kadınların bu sorununu ortadan kaldırmaktadır.

MS Slim + RF cihazı sayesinde daha yuvarlak ve yukarı kalkık kalçaların oluşmasını sağlamak için etkili bir cihazdır. Ayrıca kalçalarda bulunan fazla yağ dokusu MS Slim + RF cihazı sayesinde kısa sürede ortadan kalkmaktadır. Bacak, kalça, bel kısımları MS Slim + RF cihazı sayesinde dikkat eken bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Profesyonel Vücut Bakım (Zayıflama) Cihazları için Lütfen Tıklayınız