Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (510) 223 26 37

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

Ocak 24, 2023

Lazer Epilasyon Cihazı Yedek Parça

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan popüler bir yöntemdir. Bu yöntem, lazer cihazlarının kullanımı ile gerçekleştirilir. Bu cihazlar, bazı yedek parçalara ihtiyaç duyar ve bu yedek parçaların sürekli olarak temin edilmesi gerekir.

Lazer epilasyon cihazlarının en önemli yedek parçalarından biri, lazer modülüdür (Diode için Diode Barı, IPL ise IPL Lambası gerekmektedir). Lazer modülü, cihazın çalışmasını sağlayan önemli bir parçadır ve cihazın kullanılabilirliği için sürekli olarak kontrol edilmelidir. Lazer modülü arızalandığında, cihazın çalışması durdurulur ve yerine yeni bir lazer modülü takılması gerekir.

Bir diğer önemli yedek parça, cihazın soğutma sistemidir. Soğutma sistemi, cihazın çalışması sırasında üretilen ısıyı dışarı atar ve cihazın hassas elektronik parçalarının zarar görmemesini sağlar. Bu nedenle, soğutma sistemi sürekli olarak kontrol edilmeli ve arızalandığında yenilenmelidir.

Ayrıca, lazer epilasyon cihazlarının kullanımı sırasında filtreler de sık sık değiştirilmelidir. Filtreler, cihazın iç hava akımını temizler ve cihazın içinde toplanan toz ve kirleri önler. Bu nedenle, filtreler sürekli olarak kontrol edilmeli ve arızalandığında yenilenmelidir.

Garanti

Firmamız Shapelyx, Dexa, HifuX, HydraMax, MagicLife, MSSlim cihazlarının tek yetkili teknik servisidir. Cihazlarımıza yetkisiz kişiler tarafından bakım ve servis hizmeti verilmesi, cihazın devam eden tüm garantilerini geçersiz kılar. Bu durumda firmamızın kullanıcıya sunduğu reklam desteği de sona erer. Cihazlarımız kullanım amacı dışında kullanıldığında ve/veya kurulum aşamasında belirtilen talimatlara uygun şekilde kullanılmadığında da garanti son bulur. Cihazlara yetkisiz kişilerce orijinal olmayan yedek parçalarla müdahale edilmesi durumunda firmamız ve üretici firma hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Teknik Servis Verdiğimiz Cihaz Türleri

✔️ Diode Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Sevis

✔️ IPL Epilasyon Cihazı Teknik Servis

✔️ Dövme Silme Cihaz Teknik Servis

✔️ Cilt Bakım Cihazı Teknik Servis

✔️ Vücut Bakım Cihazı Teknik Servis

✔️ Kalıcı Makyaj Cihazı Teknik Servis

✔️ G5 Cihazı Teknik Servis

✔️ Dermapen Cihazı Teknik Servis