Hotline
0 (850) 308 73 40
Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun 0 (850) 308 73 40 info@missmedikal.com.tr

Adres

Fatih Cd 24/6 Ondokuzmayıs Samsun

Telefon Numarası

0 (850) 308 73 40

0 (850) 308 73 40

E-Mail Adresi

info@missmedikal.com.tr

MissMedikal olarak; ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesini her zaman benimsemiş ve önceliğimiz olarak görmüşüzdür. Müşterilerimiz bizim için, “MissMedikal Ailesi”nin bir parçasıdır. Kullanıcılarımıza en iyi hizmeti ve desteği sunmak için alanlarında uzman, kalifiye ve deneyimli bir teknik servis ekibine sahibiz. Teknik servis birimimiz; cihazlar hakkında genel çalışma prensibi, optimizasyon, bakım ve sorun giderme konularında, üretici firmadan belli aralıklarda eğitim almaktadır. Alanında uzman ekibimiz, güvenilirliği ve mühendisliği geliştirmek için yurt dışı eğitim programlarını yakından takip eder ve gelişimi sürdürmeyi hedefler. Ayrıca tüm teknik servis birimimiz, yurt dışı eğitim sertifikalarına da sahiptir.

Satış sonrası servis, bizim için son derece önemli bir kavramdır. Teknik servis ekibimiz, cihazlarımızın tam performansla çalışması için, ‘’Önleyeci Servis Hizmeti’’ sunar ve bu sayede kusursuz verimin ortaya çıkmasını sağlar. İstendiğinde, garanti süresi sona ermeden cihazlar için bir ön izleme hizmeti sunulur ve olası herhangi bir arızaya erkenden hazırlık yapma şansı tanınır. Elbette arızayı en aza indirmek çabalarımızın en önemli kısmıdır.

Cihazlarımızın arkasında iki önemli lazer firmasının teknolojik gücü bulunmaktadır. Cihazlarımızın tümü uluslararası güvenlik standartlarını karşılar ve kurulumdan önce teknik servis birimimiz tarafından test edilir. Uzun servis ömrü ve düşük sarf maliyeti ile karakterize edilen cihazlarımız, istikrarlı ve güvenlidir.

Türkiye
Distribütörü
Güvencesiyle

Orijinal
Ürün
Garantisi

24 Saatte
Destek

Geniş Yedek Parça Stoğu

Teknik servis birimimiz cihazların kurulum, kalibrasyon, bakım ve gerektiğinde onarımından sorumludur. Kullanıcılarımıza kapsamlı servis ve destek seçenekleri sunar;

✔️ Cihaz kururum aşamasında kullanıcılar teknik servis birimimiz tarafından sistemin işletimi ve bakımı hakkında bilgilendirilir.
✔️ Cihazın kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar kullanıcıya yazılı olarak verilir.
✔️ Cihazlardan üst seviyede performans alabilmek periyodik olarak kontrol edilmeli ve bakımları yapılmalıdır. Kurulum esnasında kullanıcılara rutin kalibrasyon ve bakım periyotları hakkında bilgi verilir. Yaklaşan bakım zamanları hatırlatılır. Tüm cihazlarımızın periyodik bakım ve kalibrasyon işlemleri yılda bir kez yapılmalıdır.
✔️ Olası sorunları telefonla çözebilmek için kullanıcılarla hata kodları üzerinden sorun giderme çözümleri belirlenir.
✔️ Türkiye’nin tüm şehirlerine en kısa sürede hizmet verebilmek için uçuşlar ve gerektiğinde araç kiralama planlaması hızlı bir şekilde yapılır.
✔️ Kullanıcının talep ettiği andan itibaren 24 saat içerisinde tüm Türkiye’ye teknik servis hizmeti verilir.
✔️ Gerektiğinde kullanıcının iş programının aksamaması için back-up cihazı veya başlığı ile destek sağlanır.

Daha müşteri odaklı bir hizmet sunabilmek için geniş bir yedek parça stoğumuz mevcuttur. Özellikle kullanım ömrü olan ürünlerde yeterli parça stoğumuz ile optimum hazırlık durumu oluşturulmuştur. İlkemiz kullanıcılarımıza profesyonel, hızlı, vasıflı ve saygılı teknik servis hizmeti sunmak. Düzenli teknik servis eğitimi ile tüm teknik servis ekibimizin iyi bir hizmet anlayışı geliştirmelerini sağlamaktayız.

Garanti

Firmamız InnoNexa, TriLite, Chaleux, Shapelyx, Dexa, HifuX, HydraMax, HydraBlackZ, EMSLimX, Q-Pro, MagicLife, MSSlim cihazlarının tek yetkili teknik servisidir. Cihazlarımıza yetkisiz kişiler tarafından bakım ve servis hizmeti verilmesi, cihazın devam eden tüm garantilerini geçersiz kılar. Bu durumda firmamızın kullanıcıya sunduğu reklam desteği de sona erer. Cihazlarımız kullanım amacı dışında kullanıldığında ve/veya kurulum aşamasında belirtilen talimatlara uygun şekilde kullanılmadığında da garanti son bulur. Cihazlara yetkisiz kişilerce orijinal olmayan yedek parçalarla müdahale edilmesi durumunda firmamız ve üretici firma hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Teknik Servis Verdiğimiz Cihaz Türleri

✔️ Diode Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Sevis

✔️ IPL Epilasyon Cihazı Teknik Servis

✔️ Dövme Silme Cihaz Teknik Servis

✔️ Cilt Bakım Cihazı Teknik Servis

✔️ Vücut Bakım Cihazı Teknik Servis

✔️ Kalıcı Makyaj Cihazı Teknik Servis

✔️ G5 Cihazı Teknik Servis

✔️ Dermapen Cihazı Teknik Servis

Danışanlarınızın Avantajları

Anında Görsel Sonuçlar

Uygulama'dan sonra

Güvenli ve Etkili Teknolojiler

Sorunsuz ve kesintisiz

Müşterilere Zaman Kazandırır

Her Uygulama yaklaşık 15-20 dakika sürer

Müşterimizin Avantajları

Yatırımınızın Hızlı Geri Dönüşü

ve istikrarlı gelir kaynağı

Ücretsiz Birebir Eğitim

Uzman Eğitmenimiz tarafından birebir cihaz eğitimi

24 Ay Garanti

ve ömür boyu müşteri desteği

2 Yıl Garanti

Birebir Eğitim

Esnek Ödeme Kolaylığı

Videolar & Protokoller

Sosyal Medya Desteği

İletişim Formu

Her türlü sorunuz için yazabilirsiniz